TJ Přeštice – Sokol Čížová 0:1 (0:0)

Branky: 62. Jirouš (PK). Rozhodčí: Vyhnanovský – Cichra, Vnuk. Delegát: Mencl. ŽK 3:1 (52. Suchý, 56. Přibáň, 73. Blahoudek – 70. Krasnyanyk). Diváků: 192.

Čížová: J. Novák – Zahrádka, D. Novák, Rozhoň, Krasnyanyk – Kočí, O. Gregor, Janda (C) (84. Polodna), Lukeš (75. Chytrý) – Jirouš, Šlapák. Náhradníci: M.Gregor, Polodna, Nečas, Chytrý, Hadrbolec (B). Trenér Zdeněk Staroba.

Zdeněk Staroba, trenér Čížové: Zápasu by slušela spíše remíza. Hrálo se od vápna k vápnu. Oproti jiným zápasům jsme se vůbec nedostali do šancí. V tomto utkání rozhodl větší důraz ve vápně, z kterého pramenila ruka a následná penalta. Domácí mohli vystřelit jednou na branku, my asi tak dvakrát. Z obou stran to byl fotbal jako první poločas v přátelském utkání. Byli jsme líní, asi jarní únava (smích). Po fotbalové stránce jsme předvedli nejslabší výkon, ale tři body z tohoto utkání jsou super. Měli jsme na velkém hřišti předvést větší kvalitu.

Zdroj: fotbalunas.cz